O provozovateli projektu KarpatyTravel.cz

Jmenuji se Petr Židek. Od roku 2008 žiji v Zakarpatské oblasti Ukrajiny. Bydlel jsem  na odlehlém místě mimo civilizaci v chustském okrese, poslední roky žiji v Užhorodu.

Pracuji jako průvodce, delegát cestovních kanceláří. Plánuji, organizuji a zajišťuji velké i malé výpravy. Nabízím ubytování v Užhorodu v mnou provozovaných objektech i v ubytovacích zařízeních partnerů. Zprostředkovávám ubytování v dalších místech Ukrajiny. Na jaře roku 2018 jsme s kolegou koupili dům v zapadlé vesničce v horách v Užanském národním parku, pomalu jej upravujeme a nabízíme k pronájmu. Dělám individuální turistiku na míru, tzn. exkluzivní pobyty dle přání klientů s maximálním počtem výjimečných, originálních zážitků.  Zajišťuji různé aktivity: lyžování, rybaření, lov, rafting, paragliding, offroad, koňskou turistiku. V nabídce mám gastro turistiku, putování za vínem i pivem. Vše na zakázku, podle přání zákazníka.

Organizuji pobyty na zakázku pro cestovky, školy, pracovní kolektivy, zájmové skupiny.

Také udělám vlastní akce – zájezdy pro malé  skupiny lidí, otevřené všem zájemcům. O těchto akcích je tento web KarpatyTravel.cz a facebook profil facebook.com/karpatytravelcz

Jde o něco podobného, co nabízí běžné cestovky. Rozdíl je v kvalitě servisu a míře originálních zážitků, na čemž si velmi zakládám. Program u těchto akcí je, na rozdíl  od těch co stavím na míru klientům, v podstatě daný. Přesto je možné, díky malému počtu lidí ve skupinách, jej částečně přizpůsobit potřebám a zájmům účastníků.

Na rozdíl od cestovek se mnou opravdu poznáte místa, které navštívíte, zažijete nezkreslený kontakt s realitou, dostanete se do kontaktu s reálnými lidmi, i mimo  turisticky nejvíc exponovaná místa. Díky tomu, že nás bývá na výletech hrstka, můžeme pobývat na místech, kde se s 40 lidmi dostat nejde nebo jen stěží.
Nezanedbatelným bonusem je to, že kromě vysoké kvality, se snažím cenu držet výrazně pod cenami cestovních kanceláří.

O informace Ukrajině dlouhodobě publikuji na Internetu. Provozuji například turistický informační servis Zakarpati.cz (který právě prochází změnou koncepce).

Na sociálních sítích mne najdete na:

Méně  významnější: facebook.com/gastrotravelfacebook.com/ukrinfo
V Užhorodu nabízím ubytování a další služby viz Uzhorod.net.

Nově nahrávám videa z akcí na https://www.youtube.com/channel/UCO0MsEwinur8MSyAC8zCWzQ

Adresa soukromého profilu je facebook.com/petrzidek.

Na netu jdou o mě dohledat zmínky v médiích. Objevil jsem se v ČT, třeba v cestovatelském pořadu Objektiv.  Na požádání pošlu odkazy, prozatím mám něco málo zpracováno pro projekt  http://konskaturistika.cz a najdete to na konskaturistika.cz/clanky.html.

Petr Židek

petr.zidek@gmail.com

+380962832864 (s návazností na Viber, Telegram a po domluvě na WhatsApp)

Korespondenční adresa je: Україна, ВЗ Ужгород, АС 48C, 88000

Komentáře