O provozovateli projektu KarpatyTravel.cz

Od roku 2008 žiji v Zakarpatské oblasti Ukrajiny. Bydlel jsem  na odlehlém místě mimo civilizaci v chustském okrese, poslední roky žiji v Užhorodu.

Pracuji jako průvodce v Užhorodu a doprovázím turisty do hor. Dělám převážně individuální turistiku na míru, tzn. exkluzivní pobyty dle přání klientů s maximálním počtem výjimečných, originálních zážitků.

Organizuji pobyty na zakázku pro cestovky, školy, pracovní kolektivy, zájmové skupiny.

Občas udělám vlastní akci – zájezd pro malé  skupiny lidí, otevřené všem zájemcům. O těchto akcích je tento web KarpatyTravel.cz a facebook profil facebook.com/karpatytravelcz

Jde o něco podobného, co nabízí běžné cestovky. Rozdíl je v kvalitě servisu a míře originálních zážitků, na čemž si velmi zakládám. Program u těchto akcí je, na rozdíl těch co stavím na míru klientům, v podstatě daný. Přesto je možné, díky malému počtu lidí ve skupinách, jej částečně přizpůsobit potřebám a zájmům účastníků.

Na rozdíl od cestovek se mnou opravdu poznáte místa, které navštívíte, zažijete nezkreslený kontakt s realitou, dostanete se do kontaktu s reálnými lidmi, i mimo  turisticky nejvíc exponovaná místa. Díky tomu, že nás bývá na výletech hrstka, můžeme pobývat na místech kde se s 40 lidmi dostat nejde nebo jen stěží.

Nezanedbatelným bonusem je to, že kromě vysoké kvality, se snažím cenu držet výrazně pod cenami cestovních kanceláří.

O informace Ukrajině dlouhodobě publikuji na Internetu. Provozuji například http://forum.ukrajina.tv, web Zakarpati.cz (který právě prochází změnou koncepce).

Na sociálních sítích mne najdete na:

Méně  významější: facebook.com/gastrotravelfacebook.com/ukrinfo
V Užhorodu nabízím ubytování a další služby viz Uzhorod.cz

Na netu jdou o mě dohledat zmínky v médiích. objevil jsem se v ČT, třeba v cestovatelském pořadu Objektiv.

 

Petr Židek

petr@uzhorod.cz

+380962832864 (s návazností na WhatsApp a Viber)

Skype, kontakt na mne je petr25631

Korespondenční adresa je: Україна, ВЗ Ужгород, АС 48C, 88000